Adres

Söğütözü Cad. No:2 Koç Kuleleri A Blok D:13 Çankaya/Ankara

Testimonials

Maximum Kalite Belgelendirme iyi hizmet ve müşteri memnuniyeti politikasıyla hizmet veren başarılı ve tavsiye edebileceğim belgelendirme ve danışmanlık firmasıdır.
Kaliteli, dürüst, güvenilir, hızlı ve çözüm odaklı hizmetleri için teşekkür ederiz. ISO, TSE, CE hizmetlerine sağlık turizmi belgelendirme hizmetlerini de ekleyerek sektörde önemli bir alana daha hizmet vermeye başladıkları için tebrik ediyorum.

Murat AkmanAkman Hukuk

Belgelendirme hizmetlerinde kaliteli uzmanlık sunuyorlar. Güvenilir ve hızlı hizmet için tercih edebilirsiniz.

Soysal Kılıç

ISO, CE ve TSE Kurumu belgelendirme çalışmalarında güvenilir, çalışkan ve dürüst bir ekip başarılarının devamını dileriz.

Oyuncak Dünyası

İşlerinde titiz ve özverili çalışıyorlar, en küçük detayları bile gözden kaçırmayacak kadar da dikkatliler ayrıca

Mehmet YolVeteriner Hekim

İstanbul’da bulunan imalathanemiz ve Manisa’da bulunan hammadde tesisimiz icin yurtdisindaki tedarikcilerin talebi uzerine kalite belgesi almamiz gerekti. Maximum’dan oncelikle bir konsultasyon aldik. Sektorde Avrupa ve Rusya ile yapilacak tum ihracat calismalari icin farkli belgeler sundular. ISO 14064 sera gazi emisyonlari ve ISO 14046 su ayak izi standardi belgelerinin yanisira, cok makul fiyatlarla ISO 9001 kalite yonetim sistemi ve ISO 10002 musteri memnuniyeti yonetim sistemi belgelerini de elde etmis olduk. Tum belgeleri bastan sona tek bir danismanla muhatap olarak alabilmek bize hem zaman kazandirdi, hem de onceden calistigimiz firmalara gore cok daha hesapli olmasini sagladi.

Baran Aykut

Kalite, güvenilirlik ve İş prensibi ile tam not almayı hak eden bir firma, ayrıca tüm ekibin samimiyeti ve işine olan saygısı takdire şayan. Bravo

Hikmet Yüce

0800 123 456 Contact Us Today – We Answer Our Phones 24/7

Contact Us